531 107 700

Wielka Brytania

Skorzystaj z tanich biletów autokarowych do Anglii i podróżuj do jednego z najczęściej odwiedzanych krajów europejskich!

Wielka Brytania to państwo położone na wyspie, oblane od północy i zachodu Oceanem Atlantyckim, na wschodzie Morzem Północnym, na zachodzie Morzem Irlandzkim, a od południa kanałem La Manche. Do Wielkiej Brytanii zalicza się Anglię, Walię i Szkocję. Wielka Brytania to państwo, które pod kątem rozwoju gospodarki, jest na szóstym miejscu w skali światowej.

Sprawdź połączenia autokarowe z Polski do Wielkiej Brytanii.
Rezerwuj bilety autokarowe w poniższych systemach.

voyager wielka brytania euroticket wielka brytania

Turystów przyciągają w to miejsce liczne zabytki i sam klimat chociażby Londynu – stolicy Anglii i Wielkiej Brytanii. To właśnie w sercu Wielkiej Brytanii jest najwięcej zabytków architektonicznych, znanych na cały świat. To właśnie Wielka Brytania kojarzy się przede wszystkim z czerwonymi autokarami i dżdżystą pogodą. Mimo wszystko z roku na rok coraz więcej przybywa na wyspę turystów, którzy czasem postanawiają pozostać w tym miejscu nieco dłużej.

Pod kątem turystyki, kraj ten jest bardzo dobrze rozwinięty. Posiada mocno rozwiniętą komunikację zarówno poprzez liczne autostrady, ale także poprzez sieć kolejową. Dlatego podróżowanie wewnątrz kraju nie sprawia większych trudności. Korzystaj z możliwości zakupu tanich biletów autokarowych do Wielkiej Brytanii! Dzięki temu poznasz kraj, który w ostatnich latach stanowi nie tylko potęgę gospodarczą, ale jest również miejscem którego nie sposób nie zobaczyć na własne oczy, a na skórze nie poczuć angielskiej mgły.