531 107 700

Podgląd/wydruk biletu

Zgubiłeś swój bilet autokarowy z Polski do Anglii?Nie przejmuj się, nic się nie stało Jeśli rezerwacji biletu dokonywałeś w systemie Voyager to w bardzo prosty sposób możesz dokonać zarówno bilet do angliipodglądu swojego wcześniej zakupionego biletu autokarowego, jak również poprzez podanie niektórych informacji otrzymać ponownie bilet.

Skorzystaj z powyższego formularza i uzupełnij go o takie dane jak:

– numer biletu

– nazwisko, na które był wygenerowany wcześniejszy bilet,

– data sprzedaży biletu.

System sprawdzi, czy na podane informacje był rezerwowany bilet autokarowy, jeśli tak to zostanie on ponownie przesłany na Twoją skrzynkę mailową. Istnieje również możliwość do pobrania biletu w ostatnim kroku powyższej procedury.

Połączenia autokarowe z Polski do Anglii są dostępne w dwóch konkurencyjnych systemach rezerwacji biletów – Voyager i Euroticket. Prosimy zapoznać się z przewoźnikami i trasami w obu wyszukiwarkach i wówczas wybrać dla siebie najodpowiedniejszą opcję. Warto przed zakupem zapoznać się z regulaminami obu systemów, gdzie znajdziemy nie tylko informacje dotyczące procedury rezerwacji, ale także bagażu i ubezpieczenia.

Przewozy autobusowe do Anglii są obecnie najczęściej wybieranym kierunkiem podróży. Aby mieć pewność, że w dany dzień będą jeszcze wolne miejsca w autokarze, należy postarać się zarezerwować bilet stosunkowo wcześniej, aby mieć stuprocentową pewność, że nasza rezerwacja przebiegnie pomyślnie.

POTRZEBUJESZ POMOCY? A MOŻE CHCESZ OTRZYMAĆ DODATKOWE INFORMACJE? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!