531 107 700

Londyn

Londyn Anglia

Tanie Przewozy Autokarowe do Wielkiej Brytanii

voyager euroticket

Londyn położony jest w południowo-wschodniej części Wielkiej Brytanii, nad Tamizą. Jest stolicą zarówno Anglii jak i Wielkiej Brytanii. Obecnie jest najczęściej odwiedzanym miastem w Europie, szczególnie ze względu imigrantów szukających pracy. Jest to również ogromny ośrodek finansowy i medialny, przyciągający mnóstwo turystów z całego świata.

W mieście krzyżuje się aż dziewięć autostrad i pięć dróg krajowych. W samym Londynie mieści się dziesięć dworców kolejowych. Turyści mogą również skorzystać z połączenia kanałem La Manche z Londynu do Paryża lub Brukseli.

Do atrakcji turystycznych na pewno należy zaliczyć Tower Bridge na Tamizie, Tower of London, Big Ben, Pałac Buckingham z systematyczną zmianą warty, Opactwo Westmisterskie, katedrę św. Pawła, Hyde Park i muzea: Tate Modern oraz Muzeum Brytyjskie. Miasto jest przygotowane na przybycie licznej grupy turystów, stąd liczne restauracje, kawiarnie, puby i punkty informacyjne.

Połączenia autokarowe do z większości polskich miast do Londyn są wykonywany przez autobusy i autokary takich przewoźników jak Sindbad, Polonia Transport, czy Eurobus Eurolines. Przewozy do Wielkiej Brytanii są wykonywane systematycznie przez siedem dni w tygodniu. Dodatkowe informacje o dokładnych rozkładach jazdy, cenach i terminach wyjazdu powyższych i innych przewoźników znaleźć można w powyższych wyszukiwarkach, wpisując odpowiednie zapytania.

Autokary do Londyn