531 107 700

Bournemouth

Bournemouth Anglia

Tanie Przewozy Autokarowe do Wielkiej Brytanii

voyager euroticket

Bournemouth położone jest w południowej części Wielkiej Brytanii, tuż nad kanałem La Manche. Miasto jest ośrodkiem zarówno konferencyjnym jak i wypoczynkowym. Jest to miejsce idealne do wypoczynku dla przybyłych turystów jak i samych Anglików. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się piaszczyste plaże przy nadmorskich kurortach. Miejsce to upodobali sobie szczególnie londyńczycy, chociaż najliczniejszą grupę, w prawie półmilionowym mieście stanowią Polacy. Miejsce to należy do jednego z najczęściej odwiedzanych nadmorskich miejscowości. Wzdłuż wybrzeża swoje miejsce znalazły liczne restauracje, kluby i dyskoteki. Wybrzeże otoczone jest przepięknymi klifami, na których znajdują się parki i ogrody, nadające się idealnie do spacerowania i podziwiania krajobrazów.

Na turystów wszystkie atrakcje skupiają się przeważnie nad wybrzeżem, jak chociażby Oceanarium położone przy plaży, czy molo Bournemouth Pier. W centrum miasta znajduje się Bournemouth Eye – wielki balon, spełniający funkcję widokową. Komunikacyjnie miasto jest dobrze rozwinięte, a w jego centrum znajduje się stacja kolejowa łącząca inne pobliskie miejscowości.

Połączenia autokarowe do z większości polskich miast do Bournemouth są wykonywany przez autobusy i autokary takich przewoźników jak Sindbad, Polonia Transport, czy Eurobus Eurolines. Przewozy do Wielkiej Brytanii są wykonywane systematycznie przez siedem dni w tygodniu. Dodatkowe informacje o dokładnych rozkładach jazdy, cenach i terminach wyjazdu powyższych i innych przewoźników znaleźć można w powyższych wyszukiwarkach, wpisując odpowiednie zapytania.

Autokary do Bournemouth

Przykładowe połączenia autobusowe (Sindbad, Interbus, Polonia Transport, Eurobus Eurolines) z Polski do Bournemouth:

– Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Świebodzin, Słubice, Dover, Maidstone, Brighton, Portsmouth, Southampton, Bournemouth.

– Białystok, Łomża, Ostrołeka, Ciechanów, Płock, Włocławek, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Słubice, Dover, Maidstone, Brighton, Portsmouth, Southampton, Bournemouth.

– Sanok, Krosno, Jasło, Biecz, Gorlice, Grybów, Nowy Sącz, Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Słubice, Dover, Maidstone, Brighton, Portsmouth, Southampton, Bournemouth.

– Suwałki, Augustów, Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Słubice, Dover, Maidstone, Brighton, Portsmouth, Southampton, Bournemouth.

– Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Świebodzin, Słubice, Dover, Maidstone, Brighton, Portsmouth, Southampton, Bournemouth.