531 107 700

Birmingham

Birmingham Anglia

Tanie Przewozy Autokarowe do Wielkiej Brytanii

voyager euroticket

Birmingham położone jest w centralnej części Anglii, w hrabstwie West Midlands. Miasto to posiada ogromną sieć kanałów, które są dłuższe od weneckich, a mimo wszystko nie każdy zdaje sobie sprawę, że nie tylko rzymskie miasto słynie z tego typu infrastruktury. Komunikacyjne Birmingham to przede wszystkim stacje kolejowe, które łączą nie tylko wszystkie punkty miasta, ale także pozwalają mieszkańcom i turystom dotrzeć poza dystrykt. Najważniejsze stacje kolejowe to Moor Street, Snow Hill, New Street.

Z punktu widzenia turystyki, miasto jest doskonale przygotowane na przyjezdnych nie tylko ze względu na dobrze rozbudowaną sieć komunikacyjną, ale także pod kątem gastronomii, hotelarstwa oraz licznych zabytków, które praktycznie w nienaruszonym stanie zachowały się po dziś. Do miejsc, które trzeba zwiedzić będąc w tej części Wielkiej Brytanii, należą kościół św. Marcina, Chinese Quarter (chińska dzielnica z licznymi restauracjami i pubami), Victoria Square oraz Cadbury World – fabryka czekolady znana na całym świecie.

Połączenia autokarowe do z większości polskich miast do Birmingham są wykonywany przez autobusy i autokary takich przewoźników jak Sindbad, Interbus-Sindbad, Polonia Transport, czy Eurobus Eurolines Polska. Przewozy do Wielkiej Brytanii są wykonywane systematycznie przez siedem dni w tygodniu, podobnie jak bilety Birmingham, które to można zarezerwować przez całą dobę i cały tydzień. Dodatkowe informacje o dokładnych rozkładach jazdy, cenach i terminach wyjazdu powyższych i innych przewoźników znaleźć można w powyższych wyszukiwarkach, wpisując odpowiednie zapytania.

Autokary do Birmingham

Przykładowe połączenia autobusowe (Sindbad, Interbus, Polonia Transport, Eurobus Eurolines) z Polski do Birmingham:

– Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Świebodzin, Słubice, Dover, Maidstone, Oxford, Birmingham, Wolverhampton, Stoke On Trent, Manchester.

– Białystok, Łomża, Ostrołeka, Ciechanów, Płock, Włocławek, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Słubice, Dover, Maidstone, Oxford, Birmingham, Wolverhampton, Stoke On Trent, Manchester.

– Sanok, Krosno, Jasło, Biecz, Gorlice, Grybów, Nowy Sącz, Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Słubice, Dover, Maidstone, Oxford, Birmingham, Wolverhampton, Stoke On Trent, Manchester.

– Suwałki, Augustów, Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Słubice, Dover, Maidstone, Oxford, Birmingham, Wolverhampton, Stoke On Trent, Manchester.

– Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Świebodzin, Słubice, Dover, Maidstone, Oxford, Birmingham, Wolverhampton, Stoke On Trent, Manchester.