531 107 700

Norwich

Norwich Anglia

Tanie Przewozy Autokarowe do Wielkiej Brytanii

 autokary norwich autobusy do norwich

Norwich jest miastem położonym w hrabstwie Norfolk, które w czasach przed rewolucją przemysłową było uważane za najludniejsze hrabstwo w Wielkiej Brytanii. Nazwa miejscowości pochodzi z języka staroangielskiego i w dosłownym tłumaczeniu oznacza północną osadę. W Norwich znajduje się Uniwersytet Wschodniej Anglii oraz szkoła Norwich, będąca stowarzyszeniem artystów malarzy. Natomiast w roku 2012 Norwich otrzymało tytuł Miasta Literatury UNESCO.

Przyjeżdżając do Norwich w Anglii warto zwrócić uwagę na średniowieczne uliczki tego miasta, które spotkać można na każdym kroku. Ponadto warto zwrócić uwagę wieżę Cow Tower znajdującą się tuż nad brzegiem rzeki Wensum, a także na inne ciekawe zabytki architektoniczne.

Połączenia autokarowe do z większości polskich miast do Norwich są wykonywany przez autobusy i autokary takich przewoźników jak Sindbad, Polonia Transport, czy Eurobus Eurolines. Przewozy do Wielkiej Brytanii są wykonywane systematycznie przez siedem dni w tygodniu, a bilety Norwich można rezerwować przez całą dobę. Dodatkowe informacje o dokładnych rozkładach jazdy, cenach i terminach wyjazdu powyższych i innych przewoźników znaleźć można w powyższych wyszukiwarkach, wpisując odpowiednie zapytania.

bilety norwich

Przykładowe połączenia autobusowe (Sindbad Eurobus, Polonia Transport, ):

– Warszawa, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Świebodzin, Słubice, Hull, Folkestone, Dover, Maidstone, Guildford, Milton Keynes, Basingstoke, Poole, Cambridge, Thetford, Wolverhampton, Derby, Cheltenham Spa, Norwich,

– Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Słubice, Hull, Folkestone, Dover, Maidstone, Guildford, Milton Keynes, Basingstoke, Poole, Cambridge, Thetford, Wolverhampton, Derby, Cheltenham Spa, Norwich.