531 107 700

Dover

Dover Anglia

Tanie Przewozy Autokarowe do Wielkiej Brytanii

 bilety dover bilety dover

Dover to miasto w Wielkiej Brytanii znajdujące się w hrabstwie Kent, w dystrykcie Dover, tuż nad kanałem La Manche, dlatego też położenie zostało wykorzystane i powstał tu międzynarodowy port, dzięki czemu mógł się tutaj rozwijać handel. Dover słynie z białych kredowych klifów. Na szczycie jednego z takich klifów znajduje się fortyfikacja z zabytkowym zamkiem, który na pewno przyciąga sporą grupę turystów. Aby dojechać do tego miasta wystarczy skorzystać z oferty na tanie bilety autokarowe z Polski do Wielkiej Brytanii.

Bilety Dover można zakupić zarówno w systemie rezerwacyjny Voyager oraz Euroticket, a wśród przewoźników, którzy wykonują regularne przewozy na trasie Polska Wielka Brytania warto wymienić takie linie autokarowe jak Polonia Transport, Sindbad, czy Eurobus Eurolines Polska.

Połączenia autokarowe do z większości polskich miast do Dover są wykonywany przez autobusy i autokary takich przewoźników jak Sindbad, Polonia Transport, czy Eurobus Eurolines. Przewozy do Wielkiej Brytanii są wykonywane systematycznie przez siedem dni w tygodniu, a bilety Dover można rezerwować przez całą dobę. Dodatkowe informacje o dokładnych rozkładach jazdy, cenach i terminach wyjazdu powyższych i innych przewoźników znaleźć można w powyższych wyszukiwarkach, wpisując odpowiednie zapytania.

bilety dover

Przykładowe połączenia autobusowe (Sindbad, Interbus, Polonia Transport, Eurobus Eurolines):

Augustów, Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Słubice, Dover

Olsztyn, Ostróda, Iława, Grudziądz, Świecie, Bydgoszcz, Nakło, Piła, Wałcz, Gorzów Wielkopolski, Słubice, Dover

Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Kielce, Piotrków Trybunalski, Zduńska Wola, Sieradz, Kalisz, Słubice, Dover

Białystok, Łomża, Ostrołęka, Ciechanów, Płock, Włocławek, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Słubice, Dover

Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Słubice, Dover