531 107 700

Bristol

Bristol Anglia

Tanie Przewozy Autokarowe do Wielkiej Brytanii

bilety bristol bilety bristol

Bristol to największe miasto w południowo-zachodniej Anglii. Mówi się, że jest to, uprzemysłowione, ruchliwe, portowe miasto z charakterem. Mieszkańcy których tutaj jest około 400 tysięcy wyróżniają się mową – wibrującym „r”. Dzieje miasta zaczynają się dopiero w epoce normańskiej, gdy na początku XI w. w osadzie Brycgstow zbudowany został najpiękniejszy zamek w Anglii. Przyjeżdżają tutaj turyści z różnych państw. Często widać Europejczyków, Polacy wybierają przewozy do Wielkiej Brytanii jako szybki i bezpieczny środek transportu. Bilety do Bristolu można kupić dzięki stronie internetowej lub telefonicznie.

Turyści spacerujący po tym pięknym mieście zachwycają się wspaniałymi widokami. Miasto posiada wiele ścieżek turystycznych. Niestety druga wojna światowa odcisnęła piętno na Bristolu i zniszczyła cześć miasta. Odbudowane straciło urok przez postawione wszechobecne bloki. Niedaleko dworca znajduje się Muzeum Imperium Brytyjskiego i Brytyjskiej Wspólnoty Narodów, mieści się on w starym dworcu czyli stacja końcowa słynnej w historii kolejnictwa Great Western Railway. Chcąc podróżować autokarami Polska- Anglia można bukować bilety online. Przewoźnicy oferują wyjazdy kilka razy w tygodniu, dzięki czemu można zaoszczędzić cenny czas.

Kolejnym ważnym miejscem jest Kościół Matki Boskiej na Redcliffe, który jest najpiękniejszym znanym kościołem parafialnym w tym kraju. W środku znajduje się wiele cennych zabytków. Natomiast za mostem rozciąga się duży plac Queen Square, otoczony wiktoriańskimi kamienicami. Niedaleko warto zajrzeć na King Street gdzie znajdują się zachwycające zabytki np. XV-wieczny Merchat Venturer’s Almshouses, oraz najstarszy teatr. Bilety Bristol są w bardzo atrakcyjnych cenach. Wielu Polaków decyduje się na podróż właśnie autobusami Polska-Anglia. Przy College Green koncentruje się wiele zabytków, na południowe znajduje się Bristol Cathedral. Ten sopory zieleniec może aspirować do roli centralnego punktu miasta. Te i wiele innych pięknych i zaskakujących zabytków, ścieżek i fantastycznych zaułków kryje Bristol. Można tutaj dostać się dzięki przewozom Polska-Anglia: Eurobus-Eurolines Polska, Sindbad, Polonia Transport, Sindbad- Interbus.

bilety bristol

Przykładowe połączenia autokarowe do Bristolu:

– Nowy Targ, Rabka Zdrój,  Jordanów, Sucha Beskidzka, Wadowice, Andrychów, Kęty, Oświęcim, Tychy, Mikołów, przesiadka w Gliwicach, Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, dla połączeń z poza Londynu przesiadka do autokaru National Express, Bristol

– Koło, Konin, Września, Poznań, Świebodzin, Berlin, Dover, Maidstone, London, Bristol

– Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Toszek, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Berlin, Dover, Maidstone, London, Bristol

– Nisko, , Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Berlin, Dover, Maidstone, London, Bristol

– Łódź, Koło, Konin, Września, Poznań, Świebodzin, Berlin, Dover, Maidstone, London, Bristol